Влада Бразилії перенесла на вересень обговорення законопроекту про криптовалюту


08.08.2022
У Бразилиї з'явився підрозділ із розслідування криптовалютних злочинів

Представник Палати депутатів Бразилії повідомив, що обговорення законопроекту про криптовалюти, яке мало відбутися цього тижня, відкладено через проведення передвиборчих заходів. Про це повідомляє Livecoins.

На початку серпня голова федерального уряду Палати депутатів Бразилії Рікардо Баррос повідомив, що голосування за законом про криптовалюти може відбутися протягом першого робочого тижня Національного конгресу, одразу після завершення липневих канікул.

Однак парламентарі знову змінили порядок денний. Баррос зазначив, що перенесення обговорення законопроекту про криптовалюти на вересень не пов’язане з будь-якими парламентськими протиріччями, а спричинене тим, що депутати зосереджені на індивідуальних передвиборчих кампаніях.

Президентські вибори у Бразилії мають відбутися 2 жовтня. За словами Барроса, конгрес не повинен обговорювати делікатні питання, які можуть схилити електорат у той чи інший бік.

Якщо законопроект так і не буде погоджений у вересні, то цілком імовірно, що його обговорення та затвердження буде відкладено до проведення загального голосування, яке відбудеться лише у жовтні 2023 року.

Нагадаємо, що вперше законопроект про регулювання криптовалют у Бразилії був представлений у лютому та одноголосно схвалений комітетом Сенату Бразилії з економічних питань. У липні повідомлялося, що Палата депутатів Бразилії перенесла розгляд законопроекту у першому читанні на жовтень, дату одразу після президентських виборів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *