Влада Багамських островів скасувала ліцензію криптобіржі FTX, заморозивши активи


11.11.2022
Bloomberg: криптобіржа FTX планує залучити нові інвестиції після серії великих покупок

Комісія з цінних паперів Багамських островів (BSC) скасувала ліцензію та заморозила активи компанії FTX Digital Markets, оператора криптобіржі FTX. Регулятор пояснив це рішення необхідністю збереження активів і стабілізації біржі, що зіткнулася з кризою ліквідності.

“Комісія дійшла висновку, що для збереження активів та стабілізації компанії правильним рішенням було запровадження процедури тимчасової ліквідації FDM. Комісія готова співпрацювати з тимчасовим ліквідатором для забезпечення найкращого результату для клієнтів FTX та інших зацікавлених сторін”. — йдеться в заяві регулятора.

Представники регулятора заявили, що активи FTX використовувалися не за призначенням, а також управлялися або були передані Alameda Research. Комісія вважає ці дії потенційно незаконними.

У вересні минулого року глава FTX Сем Бенкман-Фрід перемістив штаб-квартиру компанії з Гонконгу на Багамські острови, пояснивши свій крок ясністю в регулюванні криптовалют у цьому регіоні. У травні цього року компанія влаштувала велику бізнес-конференцію на 2 000 осіб, у якій брали участь видатні особи з Волл-стріт.

Раніше Агентство фінансових послуг Японії (FSA) висунуло вимогу до японської філії біржі FTX призупинити всі позабіржові транзакції з деривативами, щоб захистити інтереси інвесторів і кредиторів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *