Visa спільно з біржею Crypto.com продадуть NFT із найкращими моментами ЧС із футболу


01.11.2022
Visa спільно з біржею Crypto.com продадуть NFT із найкращими моментами ЧС із футболу

Американська платіжна компанія Visa і криптобіржа Crypto.com представили спільну NFT-колекцію на честь майбутнього чемпіонату світу з футболу в Катарі.

Повідомляють, що всі NFT із колекції, випущених компаніями, буде реалізовано на аукціоні, який стартував 1 листопада і завершиться 8 листопада.

NFT присвячені легендарним голам, забитим гравцями в рамках попередніх світових чемпіонатів з футболу. Усього доступно п’ять токенів із голами футболістів Хареда Борхетті, Тіма Кехілла, Майкла Оуена, Максі Родрігеса і Карлі Ллойда. Фанат, який зробив найбільшу ставку до моменту закінчення аукціону, отримає NFT, файл для друку з високою роздільною здатністю і підписані гравцями сувеніри, також представлені у вигляді цифрових предметів колекціонування. Усю суму, отриману від продажу токенів, буде спрямовано британській благодійній організації Street Child United.

Також повидомляэться, що під час чемпіонату свиту біржа Crypto.com також надасть уболівальникам можливість створювати анімовані NFT з власними фірмовими рухами на інтерактивному цифровому полі FIFA Fan Festival в рамках програми Visa Masters of Movement.

У жовтні блокчейн-експлорер і сервіс криптогаманців Blockchain.com випустив дебетову картку Visa з кешбеком у криптовалюті.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *