Відкритий інтерес до ф’ючерсів на біткоїн сягнув річного максимуму в $12 млрд


20.03.2023
bitcoin mixer

Вартість долара, зафіксована в кількості відкритих ф’ючерсних контрактів на біткоїн (BTC), зростає, що свідчить про збільшення спекулятивного інтересу на крипторинку та потенціал для цінової волатильності.

Згідно з даними CoinGlass, номінальна вартість відкритого інтересу досягла річного максимуму в 12 мільярдів доларів, що на 7% більше, ніж минулого місяця.

Сума відкритих позицій, відкритий інтерес (від англ. open interest) – технічний індикатор, значення якого дорівнює кількості діючих строкових контрактів, таких, як, ф’ючерси та опціони, розрахунок за якими ще не був проведений. На кожного покупця ф’ючерсного контракту припадає продавець. З моменту, коли продавець або покупець відкривають позицію за контрактом до моменту розрахунку за ним, контракт (позиція) вважається “відкритим”.

Історичний рекорд відкритого інтересу до ф’ючерсів на біткоїн був встановлений 15 квітня 2021 року, коли він сягнув 23,8 мільярда доларів на всіх платформах. За ним слідує 23 мільярди доларів 10 листопада 2021 року, що ознаменувало кінець “бичачого” ринку.

На момент написання біткоїн торгується на рівні $28 287. За останній місяць ціна BTC зросла на 15%.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *