Венчурна компанія співзасновника Reddit Оганяна запускає криптофонд обсягом $177 млн


11:57 AM, 31 Серпня 2022
Капіталізація криптовалютного ринку вперше з 13 червня знову перевищила позначку 1 трлн доларів

Інвестиційна фірма співзасновника Reddit Алексіса Оганяна Seven Seven Six планує залучити $177,60 млн для нового криптовалютного фонду під назвою Kryptós. Про йце повідомляє The Information.

“Це найкращий час для інвестицій, якщо ви дійсно надовго у галузі. Зараз стадія розпродажу, і все продається зі знижкою”. – говориться у заяві Seven Seven Six.

Відомо, що з інвесторів фонду стягуватиметься комісія за управління у розмірі 2,5%, що дасть їм право заробляти 25% на процентних ставках. Потенційно прибуток може зрости до 35%, якщо Kryptós вдасться зафіксувати п’ятикратний прибуток і більше.

Вхід венчурної фірми на ринок криптовалют на тлі падіння цін вказує на те, що компанія робить ставку на зростання ринку в майбутньому. І справді, багато аналітиків стверджують, що поточні ринкові умови є тимчасовими і є частиною траєкторії зростання.

За інформацією Finbold, у 2021 році інвестиції в блокчейн-стартапи зросли більш ніж на 600%, досягнувши $14,8 млрд.

Минулого місяця Multicoin Capital запустила криптофонд у розмірі $450 млн, зосередившись на проектах, які створюють реальну інфраструктуру в блокчейн-просторі.

Засновник Polygon Сандіп Наілвал та засновник Cere Network Кензі Ван також запустили крипто венчурну фірму під назвою Symbolic Capital, залучаючи $50 млн для підтримки перспективних компаній Web3.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!