VeChain оголосив про спонсорську угоду з UFC на 100 мільйонів доларів


6:38 PM, 9 Червня 2022
vechain_ufc

UFC, провідна у світі організація змішаних бойових мистецтв, і VeChain, провідний глобальний блокчейн-фонд, сьогодні оголосили про перше своєрідне довгострокове партнерство.

VeChain стане першим в історії офіційним партнером UFC з блокчейну першого рівня, забезпечивши блокчейн-фонду високий рівень інтеграції в ключові активи UFC, починаючи від живих заходів, включаючи трансляції та просування на арені, і закінчуючи оригінальним контентом, що розповсюджується через популярні цифрові та соціальні канали.

У рамках партнерства VeChain отримає значну видимість бренду приблизно в 900 мільйонах телевізійних домогосподарств у 175 країнах, які приймають трансляції UFC.

Раніше VeChain працював у партнерстві з багатьма провідними підприємствами, включаючи Walmart, Bayer, BMW Group, BYD Auto, LVMH та іншими.

Публічний блокчейн VeChainThor є унікальним тим, що його технології були прийняті на комерційній основі на рівні підприємств та урядів у різних галузях промисловості. Технологія Vechain здатна змінити світову економіку, підвищивши прозорість та безпеку даних, полегшивши співпрацю з використанням “недовірених” даних, що забезпечуються блокчейном.

Крім того, блокчейн VeChainThor знаходить активно застосовується в таких галузях, як сталий розвиток, управління викидами вуглецю, ланцюжки поставок та логістика, медицина, енергетика та інші.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!