VeChain оголосив про спонсорську угоду з UFC на 100 мільйонів доларів


09.06.2022
vechain_ufc

UFC, провідна у світі організація змішаних бойових мистецтв, і VeChain, провідний глобальний блокчейн-фонд, сьогодні оголосили про перше своєрідне довгострокове партнерство.

VeChain стане першим в історії офіційним партнером UFC з блокчейну першого рівня, забезпечивши блокчейн-фонду високий рівень інтеграції в ключові активи UFC, починаючи від живих заходів, включаючи трансляції та просування на арені, і закінчуючи оригінальним контентом, що розповсюджується через популярні цифрові та соціальні канали.

У рамках партнерства VeChain отримає значну видимість бренду приблизно в 900 мільйонах телевізійних домогосподарств у 175 країнах, які приймають трансляції UFC.

Раніше VeChain працював у партнерстві з багатьма провідними підприємствами, включаючи Walmart, Bayer, BMW Group, BYD Auto, LVMH та іншими.

Публічний блокчейн VeChainThor є унікальним тим, що його технології були прийняті на комерційній основі на рівні підприємств та урядів у різних галузях промисловості. Технологія Vechain здатна змінити світову економіку, підвищивши прозорість та безпеку даних, полегшивши співпрацю з використанням “недовірених” даних, що забезпечуються блокчейном.

Крім того, блокчейн VeChainThor знаходить активно застосовується в таких галузях, як сталий розвиток, управління викидами вуглецю, ланцюжки поставок та логістика, медицина, енергетика та інші.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *