Валідатори TON проголосують щодо заморожування 20% пропозиції токенів


21.02.2023
ton

Валідатори The Open Network (TON) проголосують за пропозицію про зміну токеноміки та пропозиції проекту. Голосування, заплановане на 21 лютого, має вирішити, чи варто зменшити пропозицію токенів Toncoin на 20%, заморозивши їх на 48 місяців. На думку команди, це може вплинути на ринкову капіталізацію Toncoin. Зміна також може покращити прозорість токеноміки для спільноти, яка включає розробників, інвесторів, користувачів та інші проекти.

Високопродуктивний блокчейн першого рівня TON був створений братами Дуровими, засновниками месенджера Telegram. Неактивні акаунти перших майнерів TON, які містять приблизно 1 мільярд монет, що становить близько 20% всієї пропозиції Toncoin, 14 лютого команда проекту запропонувала заморозити. Якщо ця пропозиція буде прийнята, загальна пропозиція токенів зменшиться приблизно до 4 мільярдів, а заморожені монети будуть повільно розблоковані.

Щоб стати валідатором мережі, потрібно володіти більш ніж 300 000 монет TON, що становить близько $700 000. Для тих, хто має менше TON, існують пули, де можна зробити ставку.

Команда визнала, що таке велике заморожування активів може мати наслідки. “Зменшення ліквідності може залучити нових інвесторів, але, з іншого боку, централізований контроль над замороженими адресами може відлякати інших інвесторів через відчуття, що їхня адреса може бути заморожена в будь-який момент”.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *