В США створили управління для контролю над криптовалютами


26.07.2022
CFTC crypto regulation
Голосування щодо законопроекту, згідно з яким Комісія буде призначена регулятором сфери цифрових активів, може відбутися вже 2022 року

Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC) створила нове Управління технологічних інновацій (OTI). Про це розвовів глава CFTC Ростін Бенам на онлайн-конференції “Майбутнє регулювання криптовалют”.

Новий департамент замінить існуючу команду з фінтеху, LabCFTC. Співробітники Комісії зможуть проходити в OTI практику, спрямовану на набуття досвіду у сфері криптовалюту.

Голосування щодо законопроекту, представленого сенаторами Синтією Ламміс та Кірстен Джиллібранд, згідно з яким CFTC призначать регулятором крипторинка, може відбутися вже у 2022 році.

Бенам заявив, що він «натхненний» законодавчими зусиллями щодо створення послідовнішого підходу до регулювання цифрових активів. За його словами, навіть найміцніша співпраця може не дати тієї ефективності, яка необхідна для жорсткого та швидкого припинення неправомірних дій, які все частіше впливають не лише на індивідуальних інвесторів. Він додав:

«Відсутність всеосяжного режиму регулювання, застосовуваного до підприємств, що працюють на ринку цифрових активів, призвела до непослідовної практики в таких питаннях, як врегулювання торгових операцій, конфлікти інтересів, надання даних та кібербезпека».

У червні голова Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) Гері Генслер запропонував іншим фінансовим агентствам об’єднати зусилля щодо розробки всеосяжних правил крипторегулювання, заявивши, що працює над «меморандумом про взаєморозуміння» з CFTC. SEC планує ділитися інформацією про зареєстровані токені та інші цифрові активи з «союзними» регуляторами.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *