В США оштрафували мексиканця на $15 000 за популяризацію криптовалютної схеми MTCoin


10:14 AM, 12 Вересня 2022
Глава Titanium Blockchain визнав себе винним у шахрайській схемі

Комісія по корпораціях штату Арізона наклала штраф на громадянина Мексики у розмірі $15 000 за просування криптовалютної піраміди My Trader Coin, також відомої як MTCoin, і обман інвесторів.

У відомстві повідомили, що Джонатан Сіфуентес Сауседо просував інвестиційну криптосхему MTCoin, організовуючи презентації в готелях і офісах, на радіостанціях і навіть у церкві. Як відомо, його виступи проводилися іспанською мовою і були націлені переважно на латиноамериканську аудиторію.

Сауседо переконував людей, щоб вони не вкладали гроші в банк, де вони просто лежатимуть без діла на банківському рахунку. Він закликав натомість інвестувати в MTCoin, стверджуючи, що за кожну $1 000, вкладену в проєкт, інвестори отримають 20% прибутку.

Регулятор Аризони заявив, що проєкт MTCoin не зареєстрований у відомстві і порушує закони про цінні папери. Крім того, було встановлено, що Сауседо припустився суттєвих деформацій і упущень у своїй інвестиційній програмі. Крім неправдивих заяв і обіцянки прибутку понад 300% на рік, Сауседо не попереджав інвесторів про ризики, пов’язані з інвестиціями.

Крім того, він приховав від користувачів інформацію, що інвестори не зможуть вивести основну суму депозиту і відсотки раніше за певний термін. Сауседо не визнав провину, але й не став заперечувати звинувачення.

Регулятор зобов’язав Сауседо повернути інвесторам незаконно отримані $70 000 і виплатити адміністративний штраф у розмірі $15 000 за обман інвесторів.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!