В Сінгапурі закликали місцеві криптобіржі дотримуватися санкцій проти росіян


01.11.2022
У Сінгапурі посилять регулювання криптовалют

Представники Грошово-кредитного управління Сінгапуру (MAS) заявили, що криптовалютні біржі, які мають ліцензію в країні, мають дотримуватися санкцій проти РФ. Про це повідомляє Channel News Asia.

Згідно з джерелом, дослідження регулятора показало, що останніми місяцями проросійські групи зібрали мільйони доларів у вигляді пожертвувань у криптовалюті. При цьому в MAS не повідомили, чи використовувалися для цього місцеві криптоплатформи.

Представники MAS пояснили, що регулятор ще в березні запровадив обмеження проти деяких російських банків, юридичних осіб та видів діяльності, а також заборонив сприяти збору коштів на користь уряду РФ. Цих заходів мають дотримуватися не тільки фінансові установи, а й постачальники послуг цифрових активів.

Основні заходи регулювання передбачають комплексну перевірку клієнтів (KYC), контрагентів і бенефіціарів угод, а також моніторинг для виявлення потенційних спроб обійти заборони, включно з транзакціями з функціями анонімності, наприклад, використання криптовалютних мікшерів.

Раніше американська криптобіржа Kraken почала дотримуватися восьмого пакету санкцій Євросоюзу, який повністю забороняє обслуговування користувачів з РФ, при цьому залишивши можливість виведення коштів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *