В ООН закликали обмежити експансію криптовалют в країнах, що економічно розвиваються


12.08.2022
В ООН рекомендують урядам країн попередити громадян про ризики, пов'язані з криптовалютами

На конференції Організації Об’єднаних Націй з торгівлі та розвитку (ЮНКТАД) закликали обмежити криптовалюти в країнах, що розвиваються.

Представники ЮНКТАД, що входить до складу Секретаріату ООН, заявили, що криптовалюти можуть обмежити ефективність контролю за капіталом, який зазвичай використовують країни для забезпечення макроекономічної стабільності.

За даними ЮНКТАД, стейблкоїни становлять особливі ризики в країнах, що розвиваються, з високим попитом на резервні валюти. Міжнародний валютний фонд також висловив стурбованість щодо ризиків, які криптовалюти можуть мати як законний платіжний засіб.

ЮНКТАД запропонувала регулювати криптобіржі, цифрові гаманці та децентралізовані фінанси. Фінансовим установам також може бути заборонено зберігати криптовалюти (включаючи стейблкоїни) або пропонувати супутні продукти.

Органнізація закликала до глобальної координації у питаннях оподаткування криптовалюти, регулювання та обміну інформацією, а також наполягав на запровадженні обмежень на рекламу криптовалют.

Нарешті було запропоновано змінити структуру контролю за рухом капіталу, щоб врахувати децентралізовані, безмежні та псевдонімні характеристики криптовалюту.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *