В Ірані відновили видачу ліцензій майнінговим компаніям


05.09.2022
mining crypto usa

Уряд Ірану відновив видачу ліцензій майнерам криптовалют відповідно до нової нормативно-правової бази щодо операцій з цифровими активами. Раніше влада видала ліцензії на низку операцій з видобутку криптовалют, але призупинила процес через нестачу електроінергії в країні. Про це повідомляє News Вitcoin.

За словами Міністра промисловості та торгівлі Ірану Реза Фатемі Аміна, тепер організації, які займаються майнінгом криптоактивів, знову можуть вимагати дозволу на свою діяльність. Цьому сприяв всеосяжний закон про криптовалюти, затверджений минулого тижня, який також включає положення про майнінг.

Згідно з новим законом, щоб організаціям офіційно займатися майнінгом в Ірані, їм потрібно отримати дві ліцензії: на установу, завдяки якій компанія отримає статус законного майнера криптовалют, та на здійснення діяльності, щоб компанія могла займатися безпосередньо майнінгом криптовалют.

Повідомляється, що основним регулюючим органом криптосектора стане Центральний банк Ірану.

Іран уже неодноразово встановлював обмеження на майнінг. У травні минулого року в країні запроваджувалась чотиримісячна заборона на видобуток криптовалют, яку було знято у вересні. Потім у грудні регулятори Ірану знову запровадили тимчасову заборону на майнінг навіть для ліцензованих компаній у зв’язку з екстремальними погодними умовами та високим споживанням електроенергії.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *