В ЄС можуть заборонити анонімні криптовалюти


16.11.2022
У Євросоюзі планують надати NFT статус цінних паперів

У ЄС можуть заборонити конфіденційні криптовалюти внаслідок розгяду нових європейських правил щодо боротьби з відмиванням грошей (AML). Про це повідомляє Сryptobriefing.

У разі прийняття нових правил, компанії, які надають криптопослуги, повинні будуть перевіряти особу клієнтів для транзакцій на суму навіть менше €1000. Організації, які працюють за межами сфери, повинні будуть перевірити, чи мають їхні контрагенти ліцензію, і подивитися, які засоби контролю за відмиванням грошей вони використовують.

Нова політика фактично занесе в чорний список анонімні криптовалюти, зокрема Monero (XMR), Zcash (ZEC), Secret (SCRT) і Dash (DASH).

Згідно зі звітом, опублікованим Європолом, використання криптовалюти в рамках злочинних схем зростає. Однак загальна кількість і вартість криптовалютних транзакцій, пов’язаних зі злочинною діяльністю, являють собою обмежену частку кримінальної економіки порівняно з готівкою та іншими транзакціями.

Минулої весни європейська влада вирішила переглянути регламент про валютні перекази, що може призвести до тотального стеження за біржами криптовалют. Серед поправок, наприклад, пропонується підвести абсолютно всі транзакції під нагляд. Таким чином, до цифрових активів ставитимуться не так, як до традиційних грошей, де поріг нагляду становить €1000. Низка ініціатив ЄС передбачає, що біржі не дозволять виведення коштів доти, доки користувач не надасть особисті дані про одержувача переказу і не підтвердить його особу.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *