В CFTC запропонували посилити контроль за роздрібними криптовалютними інвесторами


29.09.2022

Комісар Комісії з торгівлі товарними ф’ючерсами США (CFTC) Керолайн Фам запропонувала створити підрозділ з нагляду за інвестиціями в криптовалюти фізичних осіб.

За словами Керолайн Фам, “юридичний відділ з роздрібних продажів” зможе реалізувати і розширити прагнення Комісії до більшого нагляду за криптовалютними ринками. Галузі фінансової системи, що перебувають за межами контролю наглядових органів, такі як “тіньова” криптоіндустрія, теж потрібно регулювати. Фам вважає, що не потрібно чекати на законодавство і вже зараз необхідно забезпечити моніторинг цього сектора ринку криптовалют.

Як причину для відкриття нового підрозділу CFTC, орієнтованого на роздрібних інвесторів, Фам послалася на “крах ринку криптовалют, збої в управлінні ризиками і значні роздрібні збитки”. Цілями нового підрозділу, за словами комісара, стануть правозастосування щодо криптоіндустрії та прискорення навчання роздрібних інвесторів.

Нагадаємо, що в липні CFTC повідомила про створення нового підрозділу для нагляду за технічними інноваціями, який, зокрема, регулюватиме криптовалютний ринок.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *