В ЦБ Індії розповіли, коли розпочнуть тестувати цифрову рупію в роздрібній торгівлі


29.11.2022
blockchain_ОАЕ_india

Резервний банк Індії (RBI) розпочне тестування цифрової рупії в роздрібній торгівлі 1 грудня.

У пресрелізі банку повідомляється, що пілотний проєкт цифрової валюти центрального банку (CBDC) запустять для закритої групи тестувальників, до якої ввійдуть клієнти і продавці.

Згідно з анонсом, емітентом цифрової рупії виступить центробанк, далі CBDC поширюватиметься через банки-посередники, які запропонують громадянам гаманці для роботи з цифровою валютою. Проєкт передбачає як P2P-транзакції, так і QR-коди для здійснення платежів у роздрібних торгових точках.

У грудні пілотне тестування пройде в чотирьох містах: Нью-Делі, Бхубанешварі, Мумбаї та Бангалорі. Надалі до проєкту будуть підключені нові міста.

Відомо, що цифрова рупія стане законним платіжним засобом нарівні з готівковою валютою, її буде випущено в тих самих номіналах, що й фіат. Також передбачено можливість конвертації CBDC в інші форми грошей, наприклад банківські депозити.

Запуск пілотного проєкту цифрової рупії регулятор Індії анонсував ще в жовтні. Тоді RBI зазначив, що цифрову валюту використовуватимуть як для роздрібних, так і для оптових платежів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *