В Bitcoin Suisse вважають, що крипторинок формує дно


21.06.2022
В Bitcoin Suisse вважають, що крипторинок формує дно

Ринок криптовалют переживає складний етап. Проте основні системи працюють добре. Таку думку в інтерв’ю CNBC висловив керівник постачальника крипто-фінансових послуг Bitcoin Suisse Джайлз Кітінг.

В інтерв’ю Кітинг заявив, що основні криптовалюти, такі як Біткоїн (BTC) та Ефіріум (ETH), не стикаються з будь-якими проблемами. Він додав, що недавній обвал ринку є результатом краху стабільної монети TerraUSD (UST) та платформ децентралізованого фінансування (DeFi).

Ринок криптовалют обвалився в суботу, 18 червня, а потім скоригувався вгору в неділю. Внаслідок краху BTC торгувався нижче $17 800, перш ніж відновитися. На момент публікації флагманська криптовалюта торгується за ціною $21 180, згідно з даними Coinmarketcap.

У суботу ETH впав нижче за $900. Як і BTC, монета відновила свої суботні втрати і зараз торгується за ціною $1156.

Коментуючи результати ринку криптовалют за вихідні, Кітінг сказав, що ринок близький до точки, коли частина реального надлишкового кредитного плеча вийшла із системи і тепер може почати формуватися дно.

Посилаючись на вчорашнє зростання BTC та ETH, Кітінг сказав, що це сигналізує про закінчення великих ліквідацій на ринку криптовалют.

У той час як Кітінг вважає, що криптовалютний ринок досяг дна, генеральний директор Valkyrie Investments Леа Уолд вважає, що клас активів, що зароджується, все ще знаходиться на ведмежому ринку.

В інтерв’ю CNBC Уолд сказала, що BTC знайшов підтримку трохи нижче за $20 000. За її словами, цілком логічно, що BTC знайшов підтримку в цій зоні, тому що це той самий рівень, на якому більшість інституційних інвесторів приєдналися до криптовалюти.

Вона додала, що «ці учасники ринку» зроблять усе можливе, аби їхні угоди не стали мінусовими.

Уолд сказала, що відновлення криптопростору, ймовірно, займе більше часу, бо довіра до галузі похитнулася.

Читати також: Втрати біткоін-інвесторів за три дні склали рекордні 7,3 мільярда доларів

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *