В Австралії сенатор розробив законопроект, спрямований на регулювання ринку стейблкоїнів та CBDC


19.09.2022
RBA australia cbdc

Австралійський сенатор-ліберал Ендрю Брегг оприлюднив новий законопроект, спрямований на регулювання у країні діяльності бірж цифрових активів, стейблкоінів. Законопроєкт також має правила для китайських банків, які працюють в Австралії та використовують цифровий юань.

У своїй заяві сенатор Брегг заявив, що “Австралія повинна йти в ногу з глобальною гонкою за регулюванням цифрових активів”, оскільки “важливо, щоб парламент керував реформою законодавства” з цього питання.

Новий законопроект під назвою “Про регулювання ринку цифрових активів” передбачає введення ліцензій для бірж цифрових активів, послуг зі зберігання цифрових активів, емітентів стейблкоінів, а також вимоги до розкриття інформації щодо посередників електронного юаня в Австралії.

В інтерв’ю Cointelegraph сенатор Брегг зазначив, що Австралія як економіка “досить схильна до ризиків, і це одна з причин, чому країні потрібно мати серйозну програму управління збоями, управління ризиками, які випливають з розвитку CBDC”.

Сенатор Брегг також зазначив, що метою цього конкретного закону є забезпечення “ефективної нормативно-правової бази”, а також надання “звітності певними банками, які сприяють використанню або доступності цифрового юаня в Австралії” і надання “додаткових обов’язків” для керівних органів щодо цього закону і “регулювання діяльності, пов’язаної з цифровими активами і цифровим юанем”.

Повідомляється, що консультації щодо законопроекту відкриті до 31 жовтня 2022 року.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *