Україна увійшла до топ-3 країн з прийняття криптовалют


22.08.2022
Україна увійшла до топ-3 країн з прийняття криптовалют

Україна поступилася лише США за активністю ухвалення криптовалют. Про це повідомляється у результатах дослідження, проведеного веб-порталом Merchant Machine.

За опублікованими даними, в Україні кількість криптоінвесторів у перерахунку на душу населення становить 12,7%. Це найбільший показник, який випереджає навіть США. Втім, порівняно зі США, в Україні розгорнуто трохи більше 40 біткоін-автоматів (проти більш ніж 33 000).

У Merchant Machine також з’ясували, що місячна кількість пошукових запитів криптовалют серед населення України суттєво нижча (2894), ніж у США (35468) або у Великобританії (21183). Незважаючи на це, в Україні виявилося значно більше компаній, які приймають криптовалюту (26).

На думку дослідників, широке використання криптовалюти в Україні може бути зумовлене ринком, що розвивається. Багато ринків, що розвиваються, борються з девальвацією валюти, що підштовхує громадян до інвестування в криптовалюту для збереження заощаджень, зазначають аналітики. У дослідженні, як зазначають Merchant Machine, було враховано результати ринкових показників, проведених Chainalysis.

Нагадаємо, ще в серпні 2021 року фахівці Chainalysis з’ясували, що до топ-3 країн із прийняття криптовалют увійшли: В’єтнам, Індія та Пакистан. Україна тоді посіла четверте місце.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *