У Великій Британії ввели нові правила проти реклами криптовалют


01.08.2022
У Великій Британії ввели нові правила проти реклами криптовалют

Управління з нагляду за фінансовою поведінкою Великобританії (FCA) представило нові правила щодо захисту інвесторів від реклами криптовалют, що вводить в оману.

На початку року, після того, як уряд Великобританії назначив FCA відповідальною за регулювання криптореклами. Тоді в агенстві оголосили, що очікуюсть затвердження законодавства для отримання повної авторизації.

“Правила для криптоактивів, швидше за все, будуть аналогічні правилам для інших активів з високим рівнем ризику. Криптовалюта, як і раніше, пов’язана з високим ризиком, тому люди повинні знати, що вони можуть втратити всі свої вкладення в криптоактиви”. – говорили на початку року представники FCA.

Згідно з новими правилами, рекламні акції, що включають інвестиційні стимули, такі як реферальні програми, будуть заборонені. Компанії Регулятор також зобов’яже компанії використовувати більш помітні попередження про ризики.

Крім цього, директор FCA з ринків Сара Прітчард заявила, що будуть вжиті заходи проти платформ, які не включають попередження про ризики на ринку, надають недостовірні попередження або надають неповну або вводить в оману інформацію про продукт, що продається.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *