У ВЕФ створили цільову групу для оцінки ролі технології блокчейн і Web3 у зміні клімату


26.09.2022
У ВЕФ створили цільову групу для оцінки ролі технології блокчейн і Web3 у зміні клімату

Всесвітній економічний форум (ВЕФ), міжнародна неурядова організація, яка базується в Женеві, створила Коаліцію “Crypto Sustainability Coalition” зі сталого розвитку криптовалют для оцінювання ролі цифрових активів і блокчейна в боротьбі зі зміною клімату.

До коаліції увійшли 30 компаній, освітніх груп та інших установ, зокрема криптопроєкти Solana, Avalanche, Circle, NEAR Foundation, Ripple і Stellar Development Foundation.

Повідомляють, що експерти досліджуватимуть вплив сектору Web3 на енергоспоживання, наскільки криптовалюти і майнінг згубні для довкілля, а також яким чином можна використовувати новітні технології для поліпшення клімату і переходу на поновлювані джерела енергії.

Організація також проводитиме дослідження, пов’язані з купівлею вуглецевих кредитів – сертифікатів на блокчейні, які уряди видають на використання однієї тонни вуглекислого газу. Учасники коаліції вивчать, наскільки блокчейн зробить цей процес прозорішим і таким, що заслуговує на довіру, а також наскільки ефективно це дасть змогу скоротити вуглецеві викиди в атмосферу.

У травні члени ВЕФ висловили стурбованість впливом метавсесвітів на молоде покоління. Діти та підлітки більше виявляють інтерес до ігор і віртуальної реальності, тож саме вони й будуть взаємодіяти з метавсесвітами, де можуть зіткнутися з жорстокістю та насильством.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *