У Центральноафриканській Республіці назвали дату запуску криптохабу


28.06.2022
У Центральноафриканській Республіці назвали дату запуску криптохабу

Президент Центральноафриканської Республіки (ЦАР) Фостен-Арканж Туадера анонсував запуск криптохабу на території його країни 3 липня. Ініціатива (також відома як Project Sango) спрямована на те, щоб зробити ЦАР найпрогресивнішою економікою в Африці за рахунок використання технології блокчейн.

Президент Туадера повідомив про це в понеділок у твіттері, в якому він підтвердив свою відданість прийняттю біткоїну як законному платіжному засобу.

«Біткоїн дає новий виток натхнення, і наша країна відкриває новий розділ у своїй надихаючій подорожі до світлого майбутнього за допомогою технології блокчейну», — зазначив він.

ЦАР здивув світ у квітні, підписавши закон про криптовалюту, який також підтвердив біткойн офіційною валютою держави. Це означало, що уряд ставитиметься до біткоіна як до застарілого франка КФА — звільненого від податку на приріст капіталу та придатного для сплати інших податкових зобов’язань.

Через місяць президент анонсував проект Sango — план перетворити ЦАР на так званий «криптохаб», який приваблює інвесторів з усього світу. Деякі з його підпроектів включатимуть створення криптонаціонального банку, створення Lightning-гаманця, що фінансується державою, і звільнення криптовалютних бірж від податків.

Проект також включатиме «токенізацію» природних ресурсів країни. Більш детальна інформація буде розкрита 3 липня о 19:00 за центральноєвропейським часом під час заходу Sango Genesis, який президент назвав «революційною» конференцією в історії «технології блокчейну» та «Web 3».

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *