Африканській екосистемі блокчейну вдалося залучити $304 млн з початку року

За перший квартал 2022 року в африканську блокчейн-екосистему прийшов капітал на суму $91 млн, за ним було ще $213 млн у другому кварталі. У результаті загальна сума становила $304 млн.

Венчурные инвестиции продолжают поступать в Африку

У травні криптовалютна торгова платформа KuCoin, розташована на Сейшельських островах, залучила $150 млн в рамках попереднього раунду фінансування серії B, в результаті чого загальна вартість компанії досягла $10 млрд. Згодом африканська криптобіржа Mara залучила $23 млн, а конголезькі $30 млн та $10 млн відповідно.

African Blockchain Report 2021, випущений як спільний проект Crypto Valley Venture Capital і Standard Bank, показує, що з 1 кварталу 2021 по 2022 фінансування зросло на 1 668% – з $5,1 млн до $91 млн.

Платежі, орієнтовані на криптовалюти, також зростають: з липня 2020 по червень 2021 їх обсяг збільшився на 1200%. Незважаючи на ці вражаючі показники, на Африку припадає лише 0,5% від загального обсягу фінансування блокчейну у світі.

Основные инвестиции поступают всего в четыре страны

Нігерія, Кенія та Південна Африка, три країни з “великої четвірки” стартап-екосистем Африки, до яких приєдналася острівна держава Сейшельські острови, забезпечили приплив венчурних інвестицій у розмірі $122 млн. Нігерійські криптофірми залучили $49,6 млн, за ними слідують обсягом $33,8 млн. Криптокомпанії Кенії та ПАР змогли залучити $20 млн та $18,8 млн відповідно.

“Відсутність єдиних успадкованих фінансових систем і величезне населення, яке переважно не має банківських рахунків, – все це сприяє популярності та зростанню криптовалют на континенті”. – говориться у звіті.

Зрештою, такі країни, як Камерун, Буркіна-Фасо, Єгипет та Гана, змогли залучити інвестиції на суму $4,1 млн, $300 тис, $200 тис та $125 тис відповідно.

Количество P2P-платежей стремительно растет

Однорангові (P2P) платежі серед малого бізнесу та криптоінвесторів зростають, що свідчить про масове прийняття африканцями технології блокчейн. Ян Путтер, голова Blockchain COE Standard Bank та регіональний директор Інституту досліджень блокчейну в Африці, зазначає:

“У таких країнах, як Південна Африка, Кенія, Нігерія та Гана, спостерігається стрімке поширення криптоактивів для доступу до більш ефективних платіжних маршрутів, що надаються мережами блокчейн, та отримання доходу від активів, таких як біткоїн або стейблкоїни, прив’язані до вартості долара США”.

Інший звіт, підготовлений Boston Consulting Group (BCG), Bitget та Foresight Ventures, передбачає, що в Африці криптовалюти зростатимуть у короткостроковій перспективі, в основному за рахунок зростання торгівлі криптовалютними деривативами.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Новини за темою

У мережі Theta Network успішно відбулося оновлення Theta v3.4.0

Команда блокчейн-проєкту Theta Network повідомила про успішну активацію оновлення...

SEGA анонсувала запуск гри на блокчейні компанії Oasys

Розробник і видавець відеоігор Sega оголосив про партнерство з...

Екосистема IOTA представила нову блокчейн-мережу Shimmer

Розробники блокчейн-проєкту IOTA представили мережеве розширення Shimmer з внутрішнім...

Блокчейн-платформа Polkadot планує збільшити швидкість транзакцій у 100-1000 разів

Команда розробників Polkadot оновила свою дорожню карту, в якій...

У ВЕФ створили цільову групу для оцінки ролі технології блокчейн і Web3 у зміні клімату

Всесвітній економічний форум (ВЕФ), міжнародна неурядова організація, яка базується...

Блокчейн-платформа Algorand оголосила про збільшення продуктивності мережі вп’ятеро

Розробники блокчейн-платформи Algorand повідомили про успішне проведення оновлення мережі. Згідно...

Розробники назвали дату оновлення протоколу другого рівня Arbitrum мережі Ethereum

Arbitrum, рішення другого рівня (L2) для збільшення швидкості та...

Директор Xbox розповів про своє ставлення до інтеграції NFT та блокчейну в ігри

Філ Спенсер, голова ігрового підрозділу корпорації Microsoft та бренду...

Останні новини

Блокчейн-платформа Polkadot планує збільшити швидкість транзакцій у 100-1000 разів

Команда розробників Polkadot оновила свою дорожню карту, в якій зазначила, що планує розгортання методу під назвою "асинхронна підтримка" у своїй тестовій мережі Kusama до...

У ВЕФ створили цільову групу для оцінки ролі технології блокчейн і Web3 у зміні клімату

Всесвітній економічний форум (ВЕФ), міжнародна неурядова організація, яка базується в Женеві, створила Коаліцію "Crypto Sustainability Coalition" зі сталого розвитку криптовалют для оцінювання ролі цифрових активів...

Екосистема IOTA представила нову блокчейн-мережу Shimmer

Розробники блокчейн-проєкту IOTA представили мережеве розширення Shimmer з внутрішнім токеном SMR, який власники токенів MIOTA можуть отримати в новій мережі. https://twitter.com/CryptoNewsFlas3/status/1575064440742940672 Щоб отримати новий токен, його...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here