Влада Центральноафриканської Республіки запустила державну криптовалюту Sango Coin


04.07.2022
République Centrafricaine

Влада Центральноафриканської республіки (ЦАР) продовжує збільшувати прийняття криптовалют – у країні з’явилася національна цифрова валюта під назвою Sango Coin.

Про запуск державної криптовалюти оголосив президент ЦАР Фостен Арканж Туадера (Faustin-Archange Touadea) на онлайн-конференції «Sango Genesis Event». Він поділився планами влади щодо розвитку прийняття та використання як біткоїну, так і Sango Coin.

“Sango Coin стане валютою наступного покоління для Центральноафриканської республіки”, – підкреслив Фостен-Арканж Туадера.

За його словами, національна криптовалюта стане “шлюзом до природних ресурсів ЦАР”. Раніше уряд повідомляв про плани токенізувати природні ресурси країни, включаючи нафту, алмази та мідь.

Можливо, купувати токени можна буде саме за допомогою Sango Coin або біткоїну. Крім того, Sango Coin стане ключем до створення «криптовалютної та цифрової економіки», яка залучатиме приватні інвестиції. Для цього планується запустити центр цифрової економіки, у тому числі криптовалютний острів на річці Убанги.

Крім криптовалют, країна збирається використовувати блокчейн для «запуску цифрової архітектури ЦАР» і переведення кадастрової системи в цифровий вигляд. Міністр фінансів ЦАР Ерве Ндоба (Hervé Ndoba) заявив, що Sango Coin забезпечена біткоіном. Проте відсоток забезпечення та його обсяги не повідомляються.

Нагадаємо, що ще у квітні біткоїн було визнано законним платіжним засобом у ЦАР.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *