Голова Африканського регіонального центрального банку закликав до створення цифрової валюти


4:20 PM, 25 Липня 2022
Голова Африканського регіонального центрального банку закликав до створення цифрової валюти

Глава Центральноафриканського валютного союзу (BCAS) Ерве Ндоба закликала раду регіонального центрального банку запровадити спільну цифрову валюту для шести держав, що входять до Центральноафриканського валютного союзу (CAMU). Передбачувана цифрова валюта нібито допоможе модернізувати платіжну структуру регіону та сприятиме фінансовій інтеграції.

Згідно з звітом Bloomberg, заклик Ндоби прозвучав лише через кілька днів після того, як у BCAS дійшли висновку, що закон “CAR’s” про прийняття біткоїну “несумісний з угодами та конвенціями, що регулюють діяльність Центральноафриканського валютного союзу, та Статутом Банку держав Центральної Африки”.

Шість країн, що входять до BCAS, включають Камерун, Чад, Екваторіальну Гвінею, Габон, Республіку Конго та ЦАР.

Раніше повідомлялося, що ЦАР стала першою країною в Африці та другою у світі, яка зробила біткоїн законним платіжним засобом після того, як законодавчий орган країни проголосував за цю пропозицію. Сальвадор першим прийняв криптовалюту після того, як законодавці переважною більшістю голосів підтримали законопроект, згідно з яким біткоїн став законним платіжним засобом.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!