У ЦБ Японії розповіли про результати другої фази тестування CBDC


30.05.2023
Влада Японії знизить ставки корпоративного податку для емітентів криптовалют

Банк Японії (BOJ) поділився результатами другої фази тестування цифрової валюти центрального банку (CBDC), цифрової єни.

Відомо, що друга фаза тестування цифрової єни тривала майже рік. Експеримент тривав у період з квітня 2022 по березень 2023 року.

У межах тестування експерти BOJ вивчили можливості розширення функцій розподіленого реєстру CBDC, ефективність якого було доведено під час першої фази тестів. Також команда Банку Японії вивчила можливості введення лімітів для користувачів цифрової єни і провела експерименти з мовою бази даних. Крім цього, для більш ефективного розміщення декількох транзакцій з одного рахунку було впроваджено систему оркестрації.

В експерименті використовувалася модель, що складалася з 100 000 гіпотетичних користувачів і п’яти посередників, яка тестувала пропускну здатність від 500 до 3 000 транзакцій на секунду.

Хоча і не в повному обсязі, але були враховані проблеми конфіденційності, а також оцінені офлайн-платежі, особливо з точки зору запобігання шахрайству та збереження приватності.

В ЦБ заявили, що результати тестів ляжуть в основу рішення про те, чи буде в країні запущена CBDC. Місцеві регулятори планують визначитися з відповіддю до 2026 року.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *