У травні зафіксовано приріст криптобанкоматів


05.06.2023
btc atm

Згідно з останніми даними Coin ATM Radar, глобальна кількість біткоїн-банкоматів помітно зросла за останній місяць, досягнувши нового піку в понад 35 000 працюючих установок.

Показник у 35 069 банкоматів відображає значний сплеск після того, як у березні кількість банкоматів опустилася нижче позначки у 34 000 одиниць. Згідно з джерелом, у квітні було зафіксовано майже дворічний мінімум – 33 389 біткоїн-банкоматів.

Якщо порівняти дані з груднем 2022 року, коли кількість банкоматів перевищила 39 000, то можна помітити зниження, незважаючи на зростання ціни біткоїна (BTC) за цей період. Як показують дані CoinATM Radar, лише в березні по всьому світу було відключено близько 3 600 біткоїн-банкоматів.

Кількість біткоїн-банкоматів зросла в травні після низхідної динаміки в березні: джерело @CoinATMRadar
Кількість біткоїн-банкоматів зросла в травні після низхідної динаміки в березні: джерело CoinATMRadar

Починаючи з грудня, тенденція була низхідною, як показано на графіку “CoinATMRadar”. Однак ця ситуація змінилася на протилежну: у травні кількість банкоматів зросла майже на 1 400 одиниць, а в перші дні червня – ще на 278 одиниць.

Біткоїн-банкомати стали популярними серед користувачів, адже вони дозволяють зручно купувати і продавати BTC, використовуючи фіатну готівку або картки, пропонуючи швидкий і зручний обмін. Крім того, крипто банкомати зазвичай не вимагають даних про клієнта (KYC), що робить їх більш приватною альтернативою традиційним біржам.

Якщо говорити про розподіл банкоматів у світі, то Сполучені Штати утримують значне лідерство: кількість банкоматів, встановлених на їх території, перевищує 30 000, що становить понад 85% від загальної кількості банкоматів, які працюють сьогодні. За даними Coin ATM Radar, Канада є єдиною країною, яка перевищила позначку в 1 000 банкоматів, маючи приблизно 2 745 банкоматів.

Європа посідає друге місце з близько 1 400 банкоматами, встановленими по всьому регіону, а Іспанія очолює список з 286 банкоматами. Для порівняння, у Великій Британії встановлено лише 16 банкоматів, незважаючи на те, що вона є фінансовим центром регіону. В Україні зафіксовано 27 банкоматів.

Іспанія також очолює список іспаномовних країн з 285 банкоматами, за нею йде Сальвадор з 212 апаратами. Мексика посідає третє місце з 52 банкоматами, а Колумбія і Пуерто-Ріко замикають п’ятірку лідерів з 37 і 32 апаратами відповідно.

Гонконг лідирує зі 148 банкоматами в Азії, в той час як в Японії встановлено лише три банкомати, незважаючи на сприятливе для біткоїна законодавство. Сальвадор не дивно лідирує в Латинській Америці з 272 банкоматами після того, як він прийняв біткоїн як законний платіжний засіб. Африка має найменшу кількість біткоїн-банкоматів, лідирує Південна Африка з 17 банкоматами, в той час як регіональний гігант Нігерія має лише два банкомати, встановлені на території її юрисдикції.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *