У Telegram з’явилася група із голосовими повідомленнями, в яких люди кричать через обвал біткоїну


15.06.2022
У Telegram з'явилися група із голосовими повідомленнями, в яких люди кричать через обвал біткоїну

Оскільки біткоїн впав на 30% за останній тиждень, деякі криптотрейдери пішли до Telegram, щоб висловити свої почуття.

У Telegram-групі «😱Bear Market Screaming😱» учасникам дозволено публікувати голосові нотатки лише про те, як вони кричать. Будь-яка інша дія призведе до миттєвого бана у групі, в якій зараз близько 200 учасників.

На даний момент більше 30 учасників зробили свій внесок у групу, публікуючи голосові нотатки про те, як вони кричать, стогнуть і голосять у різних тонах та ритмах.

Співзасновник протоколу оренди NFT Rentable World emiliano.eth Кейт Ірвін поділилася інформацією про групу у вівторок вранці в Твіттері, назвавши їхню «дегенеративну» спільноту одержимих криптовалютами, які займаються ризикованою торгівлею.


На аватарі групи зображена жаба Пепе, що кричить, яку часто називають мемом «REEEEEEE». Жаба Пепе була створена ще 2005 року Меттом Ф’юрі і з того часу стала інтернет-символом культури мемів.

Розвиток соціальних каналів, заснованих на обміні одним повідомленням, звичайно, не нове явлення. Ще в 2014 році було запущено програму «Йо» з єдиною метою — дозволити користувачам надсилати один одному вітання «Йо».

Для криптоентузіастів існував додаток «gm», самопроголошений «мем-додаток», який дозволяв користувачам вітати один одного лише «gm» або «добрий ранок» — поширена абревіатура в криптоспільнотах Twitter та Discord. Але програма gm була закрита ще у вересні після того, як хакер, як повідомляється, отримав доступ до даних користувача.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *