У Тайвані заборонять використання кредитних карток для покупки криптовалют


22.07.2022
У Тайвані заборонять використання кредитних карток для покупки криптовалют

Регулятор Тайваню збирається заборонити місцевим жителям використовувати кредитні картки для купівлі віртуальних активів, які, на думку влади, відрізняються високою волатильністю та ризиком, повідомляє Forkast із посиланням на місцеві ЗМІ.

Комісія з фінансового нагляду країни повідомила Forkast, що на початку цього місяця вона звернулася до асоціації банківської індустрії з проханням не приймати постачальників послуг віртуальних активів як продавців, які додадуть підтримку платежів кредитними картками на свої платформи.

Комісія вважає, що кредитні картки не повинні використовуватись для фінансових інвестицій та торгівлі. Вона дала операторам кредитних карток три місяці на внесення необхідних змін.

Тайвань також нещодавно ввів у дію правила боротьби з відмиванням грошей для місцевих криптовалютних сервісів. Зокрема йдеться про надання звітності про транзакції з обсягом близько $18 000 у бюро розслідувань країни.

Раніше повідомлялося, що Центральний банк Тайваню завершує випробування державної цифрової валюти, що розпочався з вересня 2020 року. Тайвань має намір випустити її на ринок для роздрібного використання.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *