У Starbucks анонсували запуск WEB-3 ініціативи для утримання клієнтів


04.08.2022
У Starbucks анонсували запуск WEB-3 ініціативи для утримання клієнтів

Виконувач обов’язків генерального директора компанії Starbucks Говард Шульц, виступаючи 2 серпня під час оголошення про доходи фірми за третій фінансовий квартал повідомив, що гігант глобальної мережі кав’ярень планує запустити нову програму винагород Web3 для залучення та утримання клієнтів.

“Нова цифрова ініціатива з підтримкою Web 3 дозволить нам спиратися на поточну модель взаємодії Starbucks Rewards з її потужним підходом “витрачати, щоб заробляти зірки”, а також впроваджувати нові методи емоційного залучення клієнтів”. – сказав Говард Шульц.

Генеральний директор згадав під час виступу, що компанія розглядає можливість «інтеграції цифрової екосистеми Starbucks Rewards з цифровими предметами колекціонування під брендом Starbucks як нагородою, так і елементом побудови спільноти».

“Це створить абсолютно новий набір цифрових мережевих ефектів, які залучать нових клієнтів і сприятимуть зростанню існуючих клієнтів у наших основних роздрібних магазинах”, – сказав він.

Повидомляється, що подробиці нової ініціативи голова компанії Говард Шульц представить 13 вересня під час Дня інвестора Starbucks.

За повідомленнями, квартальні результати компанії перевершили оцінки аналітиків: глобальний виторг зріс на 9% порівняно з попереднім кварталом до рекордних 8,2 млрд доларів.

Під час розмови Шульц також сказав, що перехід на Web3 є частиною зусиль із залучення та утримання молодшої частини клієнтської бази Starbucks.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *