Опитування, проведене Радою Федеральної резервної системи США, показало, що більшість посадових осіб великих банків не вважають продукти та послуги, пов’язані з криптовалютою, пріоритетом у найближчому майбутньому.
Згідно з результатами опитування ФРС, понад 56% старших фінансових директорів із 80 банків заявили, що у найближчі два роки технологія розподіленого реєстру (блокчейн), а також криптовалютні продукти та послуги «не є пріоритетом» або мають «низький пріоритет» для зростання та розвитку банків, тоді як решта 27% банків назвали зазначену технологію середньо або високопріоритетною. Проте приблизно 40% респондентів в опитуванні заявили, що ця технологія є середнім або високим пріоритетом для банків протягом наступних двох-п’яти років.
Відповіді опитаних банківських службовців були аналогічні впливу криптовалюти на методи управління ліквідністю, при цьому багато респондентів говорили, що технологія, ймовірно, не матиме значення наступні два-п’ять років. Деякі чиновники заявили, що банки «активно стежать за ситуацією і адаптуватимуться до ситуації за необхідності».
Опитані старші фінансові керівники представляли банки, на які припадало приблизно 75% загального обсягу резервів банківської системи станом на травень 2022 року. Серед опитаних вітчизняні банки становили 46, а іноземні банківські організації – 34.
Як центральний банк Сполучених Штатів, Федеральна резервна система, ймовірно, стане установою, яка випустить цифровий долар, якщо це буде схвалено законодавцями або регулюючими органами. Комісія з цінних паперів та бірж і Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами також контролюють багато правил, що стосуються цифрових активів та фінансових установ у країні.
У середу Сенат США затвердив колишнього радника Ripple Майкла Барра як наступного віце-голову ФРС з нагляду, гарантуючи, що у 2022 році до ради керуючих увійдуть сім осіб.
Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!
Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!