У Solana Foundation пов’язують масштабний злом із провайдером гаманців Slope


04.08.2022
Solana

Співробітники компанії Solana Foundation провели розслідування зламу тисяч криптовалютних гаманців, за підсумком якого пов’язали засновників мобільного гаманця Slope з масштабним зломом.

“Розробники, команди фахівців з екосистеми та аудитори з кібербезпеки провели розслідування та з’ясували, що всі зламані крипто сховища були створені, імпортовані або використані в мобільному гаманці Slope”. – повідомили представники Solana Foundation.

Злами гаманців у блокчейні Solana розпочалися 2 серпня. За оцінками фахівців трекера Solscan, зловмисники отримали доступ до майже 8000 криптосховищ і викрали стейблкоіни USD Coin (USDC), монети SOL та кілька інших віртуальних валют на суму $4,9 млн. Злочинцям вдалося заволодіти персональними даними для входу в гаманці через сервіс моніторинг Slope.

Співзасновник Solana Foundation Анатолій Яковенко дав дві поради щодо того, як уникнути втрати цифрових активів. По-перше, він порекомендував усім клієнтам сервісу Slope негайно згенерувати нову сід-фразу на будь-якій іншій платформі. По-друге, Яковенко закликав жертв хакерів користуватися двома гаманцями — холодним та гарячим.

Гарячі гаманці – це гаманці, які постійно підключені до Інтернету. Їхні назви можуть мати безліч варіацій, у тому числі – «пристрій гарячого зберігання» та «програмні гаманці».

Холодний гаманець – це той, який підключається до Інтернету лише на кілька секунд, необхідних для транзакції.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *