Близько 8000 гаманців у мережі Solana постраждали внаслідок хакерської атаки


03.08.2022
Близько 8000 гаманців у мережі Solana постраждали внаслідок хакерської атаки

Невідомі отримали доступ до коштів власників гаманців на базі Solana, викравши мільйони доларів. Про це повідомляє Watcher.guru.

Зловмисники змогли спустошити криптовалютні гаманці користувачів, включаючи Slope, Trust Wallet та Phantom. Вектор атаки передбачає компрометацію закритого ключа та підписання транзакцій від імені користувачів.

https://twitter.com/0xfoobar/status/1554627762807349249

Представник Solana Labs заявив у Twitter, що розслідування збоїв, що продовжуються, на даний момент показують, що доказів провини мережі Solana вразливості немає.

Інженери з різних екосистем за допомогою фірм з кібербезпеки досліджують спустошені гаманці на Solana. Немає жодних доказів того, що це вплинуло на апаратні гаманці, сказав представник проекту Остін Федера.

Крім того, він наголосив на поширенні повідомлень про компрометацію ETH-гаманців, що може бути окремою проблемою.

В даний час неясно, з чим полягає причина масових крадіжок із криптогаманців. Маркетплейс NFT-токенів Magic Eden рекомендував відкликати дозволи за будь-якими підозрілими посиланнями в гаманцях Phantom.

Ігрова фірма Star Atlas опублікувала попередження спільноти про великомасштабний збій у Solana, і порадила користувачам відкликати дозволи для всіх додатків у своїх гаманцях та перевести кошти у холодне сховище.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *