Розробники Solana покращать процес оновлення мережі


01.03.2023
Близько 8000 гаманців у мережі Solana постраждали внаслідок хакерської атаки

Розробники Solana Labs повідомили, що покращать процес оновлення програмного забезпечення мережі Solana. Мета – забезпечити надійність мережі та максимізувати час безвідмовної роботи. Цю інформацію підтвердив співзасновник проєкту Анатолій Яковенко.

За словами Яковенка, нещодавні проблеми, пов’язані з оновленням мережі 1.14 в кінці лютого 2023 року, підкреслили необхідність стабільного оновлення під час основних процедур в мережі. Яковенко заявив, що створення швидкої, надійної та масштабованої системи для переходу до оптимізованої децентралізованої мережі залишається головним пріоритетом.

Раніше розробники Solana працювали над усуненням проблем, які впливали на швидкість та зручність користування мережею. Ці проблеми включали некоректний облік газу, відсутність контролю потоків для транзакцій та комісійних ринків, а також незначні технічні збої. Однак після останнього оновлення команда Solana планує залучити зовнішніх розробників і аудиторів для тестування і пошуку потенційних вразливостей.

Крім того, основні інженери планують поліпшити й оптимізувати процес перезапуску мережі. Вони змусять вузли автоматично виявляти останній підтверджений слот і ділитися реєстром один з одним, якщо він відсутній.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *