У Сінгапурському банку DBS розширили спектор криптопослуг


2:10 PM, 23 Вересня 2022
У Сінгапурському банку DBS розширили спектор криптопослуг

Представники найбільшого банку Сінгапуру DBS заявили про те, що їхня установа запропонує клієнтам оновлений спектр послуг, пов’язаних із криптовалютами. Про це пише Bloomberg.

Згідно з прес-релізом, DBS Group Holdings Ltd. розширила доступ до інструментів торгівлі віртуальними валютами для 100 тис. роздрібних інвесторів.

Йдеться про клієнтів з інвестиційними активами в розмірі не менше $246 000. Інноваційний функціонал дасть їм змогу торгувати Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH) і Ripple (XRP), не залишаючи платформу. Вони зможуть здійснювати операції починаючи від суми в $500. Раніше ця опція була доступна тільки інституційним і корпоративним інвесторам, сімейним офісам, а також клієнтам DBS Private Bank і DBS Treasures Private Clients.

Керівництво банку DBS вже повідомляло про значне збільшення обсягу криптовалютних транзакцій, здійснюваних на внутрішній платформі. За їхніми словами, цей показник зріс більш ніж у 4 рази з квітня по червень поточного року, серед інституціоналів, незважаючи на падіння ринку і високу волатильність криптовалют.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!