У Сінгапурі посилять регулювання криптовалют


20.07.2022
У Сінгапурі посилять регулювання криптовалют

Влада Сінгапуру має намір посилити регулювання криптовалютного ринку, щоб забезпечити захист інвесторів від ризиків. Нові правила можуть набути чинності восени 2022 року після консультацій, проведених Грошово-кредитним управлінням Сінгапуру (MAS). Про це повідомляє Bloomberg.

MAS має намір розширити список видів діяльності на криптовалютному ринку, які підлягають регулюванню. Глава управління Раві Менон підкреслив, що «гравці, які використовують операції, які не потрапляють зараз під регулювання, можуть потрапити під контроль у майбутньому».

Інформація про плани щодо посилення контролю за сектором з’явилася на тлі краху одразу кількох криптопроектів. Мова про блокчейн-екосистему Terra, хедж-фонд Three Arrows Capital (3AC) та лендингову платформу Vauld, які були зареєстровані в Сінгапурі, однак не мали ліцензії постачальників послуг цифрових активів від MAS.

У квітні парламент Сінгапуру ухвалив закон, який зобов’язує криптокомпанії, які ведуть бізнес тільки за кордоном, але мають головний офіс на території країни, отримувати ліцензію. Посилення правил пов’язане з тим, що на той момент сінгапурські криптокомпанії не регулювалися щодо боротьби з відмиванням грошей та протидії фінансуванню тероризму (AML/CFT).

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *