У Сінгапурі обмежать роздрібним інвесторам доступ до ринку криптовалют


29.08.2022
У Сінгапурі обмежать роздрібним інвесторам доступ до ринку криптовалют

Грошово-кредитне управління Сінгапуру має намір ускладнити звичайним інвесторам доступ до крипторинку. Про це пише Reuters з посиланням на главу Грошово-кредитного управління Сінгапуру Раві Менона.

На думку регулятора, роздрібні інвестори «ірраціонально не звертають уваги» на ризики, пов’язані із вкладеннями у цифрові активи.

Відомо, що в Грошово-кредитному управлінні Сінгапуру планують тестувати інвесторів на профпридатність, а також обмежити використання кредитного плеча та позикових коштів для торгівлі криптовалютою. Обговорення нововведень триватимуть до жовтня. Деталі обмежень залишаються невідомими.

На початку року Грошово-кредитне управління заборонило рекламувати криптовалюти у громадських місцях. Тоді вважалося, що ініціатива допоможе захистити роздрібних інвесторів від потенційних ризиків.

У червні директор фінтех відділу відомства Сопненду Моханті заявив, що Сінгапур «жорстоко і безжально» ставитиметься до порушення законодавства з боку криптовалютних компаній. Він також додав, що індустрія криптовалют “не є справжньою економікою”.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *