У Сальвадорі відкрили державний біткоїн-офіс


28.11.2022
Сальвадор продовжує купувати біткоїн, незважаючи на падіння курсу

Влада Сальвадору повідомила про створення Державного офісу біткоїна (ONBTC), який координуватиме всі місцеві проєкти, пов’язані з флагманською криптовалютою.

Основним завданням ONBTC буде розробка, планування, програмування, координація, аналіз та оцінка планів, програм і проєктів, пов’язаних з біткоїном, щоб сприяти економічному розвитку країни. Через нове відомство біткоїн-ентузіасти можуть домовитися про зустріч із президентом Найібом Букеле, щоб обговорити кроки, які допоможуть впровадити блокчейн і біткоїн у різні сфери життя.

Крім того, ONBTC тісно співпрацюватиме з різними міністерствами для розроблення адекватних нормативних положень, які регулюватимуть діяльність криптокомпаній.

Минулого тижня законодавці Сальвадору вже почали вивчати законопроєкт щодо нагляду за місцевими постачальниками послуг цифрових активів та емітентами криптовалют. Створення освітніх програм з блокчейну і криптовалют для сальвадорців – теж одне з головних завдань ONBTC.

Раніше Президент Букеле заявив, що з 18 листопада Сальвадор щодня купуватиме по одному біткоїну, незважаючи на його високу волатильність.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *