У Південній Кореї випустили керівні принципи для регулювання токенів безпеки


06.02.2023
Південнокорейські криптобіржі запустять спільний консультативний орган

Комісія з фінансових послуг (FSC) Південної Кореї оприлюднила інструкцію, яка визначає, які види цифрових активів вважатимуться та регулюватимуться як цінні папери в країні.

У прес-релізі FSC підкреслила, що цифрові активи, які відповідають характеристикам, викладеним у Законі про ринки капіталу країни, будуть розглядатися як цінні папери.

Згідно документу, цінні папери розглядаються як фінансові інвестиції, за якими інвестори не зобов’язані здійснювати додаткові виплати після здійснення первинних вкладень. Крім того, FSC також надала приклади того, які цифрові активи, найімовірніше, будуть класифіковані як цінні папери. Згідно з FSC, це можуть бути токени, які забезпечують частку в бізнес-операціях, надають власникам права на дивіденди або залишкові активи або забезпечують інвесторам прибуток, який генерується бізнесом.

Криптовалюти, які підпадають під опис токенів безпеки, будуть регулюватися відповідно до Закону про ринки капіталу країни. Цифрові активи, які не відповідають характеристикам цінних паперів, будуть регулюватися іншими майбутніми нормативними актами.

Згідно керівництву FSC, емітентам токенів і брокерам, таким як криптовалютні біржі, буде доручено проводити оцінку, на основі якої криптовалюта буде класифікуватися як цінний папір відповідно до законодавства.

Фінансовий регулятор також зазначив, що нове керівництво є частиною підготовки до легалізації випуску та розповсюдження токенів безпеки всередині країни.

У січні південнокорейське місто Пусан оприлюднило плани щодо створення децентралізованої біржі цифрових товарів. Урядовці зазначили, що платформа має розпочати свою роботу вже цього року.

Того ж місяця уряд Південної Кореї заявив, що запровадить систему відстеження, спрямовану на боротьбу з відмиванням грошей і повернення коштів, пов’язаних зі злочинною діяльністю.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *