У Південній Кореї суд видав ордер на арешт співзасновника Terra До Квона


14.09.2022
Do Kwon

Південнокорейський суд видав ордер на арешт співзасновника компанії Terraform Labs – емітента сумнозвісного стейблкоїна TerrаUSD (UST) До Квона. Про це пише Bloomberg.

Як повідомляє джерело, суд Південної Кореї видав ордер на арешт До Квона і ще п’ятьох представників компанії, включно зі співзасновником Terraform Labs Ніколасом Платіасом і співробітником компанії Ханом Мо. Імовірно, контролюючі органи звинувачують бізнесмена і його команду в порушенні правил ринку капіталу.

За даними південнокорейських ЗМІ, До Квон може перебувати в Сінгапурі. Також у місцевих виданнях звернули увагу на те, що ордер дійсний протягом одного року. Прокуратура Південної Кореї сподівається на допомогу Інтерполу в затриманні До Квона та інших представників криптопроєкту.

Нагадаємо, на початку травня 2022 року стейблкоїн криптопроєкту Terra компанії Terraform Labs – TerrаUSD відв’язався від базового активу – долара США. Криптовалюта почала падати, потягнувши за собою нативний токен платформи – LUNA.

Станом на початок травня, обидві монети: TerarUSD і LUNA входили в топ-10 капіталізації ринку цифрових активів. На фоні краху екосистеми Terra інвестори втратили близько $40 млрд.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *