У Південній Кореї планують посилити регулювання крипторинку


01.11.2022
Урядовці Південної Кореї повідомили про перенесення дати запуску програми з оподаткування криптовалютної сфери з 2023 року на 2025 рік.

Комісія з фінансових послуг Південної Кореї (FSC) і Національні збори працюють над законопроектом. Він дозволить регуляторам карати криптобіржі за недобросовісну торгівлю.

Новий законопроєкт описує такі порушення як використання у своїх інтересах прихованої інформації, маніпулювання цінами і криптошахрайство. Наразі в Національній асамблеї Південної Кореї розглядаються 14 різних пропозицій щодо криптовалют і цифрових активів.

Депутат Національної асамблеї, який побажав залишитися невідомим, заявив журналістам, що ухвалення саме закону у версії FSC є необхідним з огляду на місцеві особливості регулювання криптовалют:

“У США Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) має широкий спектр повноважень і може карати за несумлінну торгівлю цифровими активами без окремого законодавства, у Кореї ж відповідне законодавство є абсолютно необхідним”.

Подробиць стосовно конкретних покарань за зловживання немає. Очікується, що їх пропишуть так, щоб синхронізувати нагляд і покарання на рівні, аналогічному до покарань для правопорушень у традиційній фінансовій індустрії.

Після краху проєкту Terra минулої весни влада Південної Кореї має намір посилити законодавство і посилити регулювання цифрових активів. Водночас уряд приділяє особливу увагу безпеці криптоінвесторів. Минулого тижня FSC попередила, що збирається контролювати транзакції інвесторів із криптоактивами обсягом понад 100 млн вон ($70 000). Раніше прокуратура Південної Кореї повідомила про готовність купити ПЗ для відстеження сумнівних криптотранзакцій.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *