У 2017-му влада Південної Кореї ввела заборону на проведення ICO, але через п’ять років чиновники вирішили легалізувати цей метод залучення інвестицій.
ICO (Initial coin offering) — форма залучення інвестицій в нові технологічні проекти та стартапи у вигляді емісії та продажу інвесторам нових криптовалют.
Співробітники Банку Кореї вважають, що для розвитку криптоіндустрії необхідно дозволити компаніям випускати цифрові активи в рамках проведення первинної публічної пропозиції монет. Крім того, працівники ЦБ визнали, що, незважаючи на обмеження, криптостартапам вдається продавати нещодавно створені монети на південнокорейському ринку. Для цього вони проводять листинг віртуальних валют на біржах, наприклад Bithumb.
У майбутньому, коли указ «Про цифрові активи» набуде чинності, з’явиться необхідність скасування законодавчої заборони збуту криптографічних активів у рамках проведення ICO на національному ринку, — переконані представники Банку Кореї.
Нормативний акт «Про цифрові активи» поки що перебуває на етапі розробки. Парламентарі обіцяють подати текст документа не пізніше 30 червня 2023 року. За словами президента Південної Кореї Юна Согеля, законопроект передбачає розподіл усіх криптовалют по двох групах: токени-цінні папери та токени-утиліти. Найімовірніше, монети, продані в ході ICO, будуть віднесені до першої категорії віртуальних валют.
Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!
Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!