У Пентагоні почнуть досліджувати загрози криптовалют для нацбезпеки США


26.09.2022
У Пентагоні запустили програму вивчення загроз криптовалют для нацбезпеки США

Управління перспективних дослідницьких проектів Міноборони США (DARPA) розпочало масштабне дослідження криптовалют, щоб визначити, які загрози вони можуть становити для національної безпеки та правоохоронних органів. Про це пише The Washington Post.

Для проведення робіт управління найняло компанію, що займається аналітикою цифрових активів, Inca Digital. Дослідження триватиме рік.

Inca Digital займеться розробкою інструментів, які дадуть Пентагону детальне уявлення про внутрішню роботу крипторинків, почасти для того, щоб допомогти владі припинити незаконне використання цифрових активів.

За словами керівника дослідження Марка Флада, програма передбачає складання докладної карти крипторинку. Крім боротьби з незаконними фінансами, відомство прагнутиме використовувати отримані дані для вивчення динаміки формування традиційних фінансових ринків, де зібрати детальну інформацію складніше.

Таким чином федеральні відомства нарощують зусилля з протидії незаконним режимам, терористам та іншим кримінальним структурам, які використовують криптовалюти для фінансування своїх операцій.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *