У МВФ закликали Раду з фінансової стабільності очолити криптовалютне регулювання


27.09.2022
У МВФ закликали Раду з фінансової стабільності очолити криптовалютне регулювання

Міжнародний валютний фонд (МВФ) закликав міжнародну організацію “Раду з фінансової стабільності” (РФС) очолити глобальну діяльність з регулювання криптовалют, повідомляє The Block.

Згідно з інформацією з доповідей МВФ, РФС “має всі можливості, щоб узяти на себе провідну роль у координації та встановленні глобальних стандартів для підтримки національного регулювання криптоактивів”.

На думку фахівців, РФС також може спрямовувати національне впровадження крипторегулювання з урахуванням галузевих стандартів.

Деякі із заходів включають розробку загальних глобальних категорій для створення міжсекторальних стандартів і збору даних. У них також ідеться про підхід, заснований на оцінці ризику, з додатковими вимогами до “організацій і видів діяльності, що створюють підвищений ризик”, також рекомендується підкріплювати стейблкоїни безпечними і ліквідними активами.

Згідно із заявою РФС, у жовтні організація представить міністрам фінансів і представникам центральних банків країн G20 доповідь про “рекомендації високого рівня” щодо криптовалют і стабільних монет.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *