У МВФ вважають, що крах на ринку криптовалют не завдав серйозної шкоди глобальній фінансовій системі


27.07.2022
imf_crypto

Потрясіння на криптовалютному ринку не вплинули на глобальну фінансову стабільність. Так вважають в Міжнародному валютному фонді (МВФ).

У доповіді, опублікованій у вівторок, МВФ заявив, що криптоактиви “пережили різкий розпродаж”, який призвів до втрат у криптоінвестиційних інструментах і спричинив крах алгоритмічних стейблкоїнів та криптохедж-фондів, “але наслідки для глобальної фінансової системи досі незначні”.

У МВФ додали, що більш висока, ніж очікувалося, інфляція у світі, сильніше, ніж очікувалося, уповільнення темпів зростання економіки в Китаї та подальші негативні наслідки війни в Україні вдарили у світову економіку, вже й без того ослаблену пандемію.

Джером Пауелл, голова Федеральної резервної системи США, заявив минулого місяця, що центральний банк “поки не бачить значних макроекономічних наслідків” у зв’язку з нещодавньою волатильністю криптовалют.

У травні міністр фінансів США Джанет Йеллен згадала на слуханнях фіаско UST компанії Terra і підтвердила свою позицію щодо покращення нагляду за криптовалютами, включаючи стейблкоїни.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *