У Morgan Stanley прогнозують падіння попиту на GPU, якщо Ethereum перейде на алгоритм Proof-of-Stake


28.06.2022
У Morgan Stanley прогнозують падіння попиту на GPU, якщо Ethereum перейде на алгоритм Proof-of-Stake

Якщо Ethereum перейде до методу доказу частки (PoS) для підтримки своєї мережі, як планується, це усуне необхідність у майнерах, уповільнить попит на графічні процесори (GPU) та значно знизить потреби в використанні енергії. Про це йдеться у звіті Morgan Stanley.

Розробники Ethereum сподіваються, що перехід з алгоритму PoW на PoS відбудеться до вересня, а потенційно вже у серпні, але з огляду на попередні затримки змін у мережі Ethereum не буде дивним, якщо перехід від proof-of-work буде перенесений на початок наступного року, йдеться у звіті.

За словами банку, за останні 18 місяців майнинг криптовалют вплинув на ринок ігрової графіки, забезпечивши, за оцінками, 14% доходу в 2021 році, і в той же час “значною мірою сприяв серйозному дефіциту графіки, що підвищило загальний асортимент і ціноутворення “.

Попит на GPU повинен сповільнитися, але виробник чіпів Nvidia менш схильний до попиту на криптовалютний майнінг, ніж у 2017-19 роках, йдеться в записці.

Крім того, попит на криптодобування, який сприяв дефіциту відеокарт, почав знижуватися в першій половині року, зазначили у банку.

І Nvidia, і AMD, інший виробник чіпів, стверджують, що вони мінімізували сценарії падіння від криптовалют, але Morgan Stanley передбачає корекцію вниз в ігрових GPU в першому кварталі наступного року, частково через зниження попиту через скорочення роботи з дому, міграцію криптовалюти на PoS та “жорсткими послідовними порівняннями після відновлення запасів у каналі в 2022 році”.

Майнери Ethereum, швидше за все, продадуть своє уживане GPU-обладнання після переходу Ethereum на PoS, тому що всім цим комп’ютерам невигідно добувати інші криптовалюти, сказали в банку, додавши, що обсяг пропозиції чистого ефіру (ETH), як очікується, впаде після завершення злиття і навіть може стати дефіцитним, тому малоймовірно, що всі майнер стануть стейкерами.

Перехід на PoS не вирішить проблеми масштабування Ethereum, таких як кількість транзакцій за секунду, і не призведе до зниження комісій за транзакції, додається у звіті.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *