У мережі біткоїн збільшилася кількість гаманців з балансом 10 BTC


19.08.2022
Аналітики WhaleStats: Ethereum-кити почали активно накопичувати токени метавсельних

За останні кілька місяців загальна кількість біткоїн-китів суттєво збільшилася. 18 серпня кількість біткоїн-адрес з балансом не менше 10 BTC досягла показника в 149 961. Це найвищий рівень із лютого 2021 року. Про це йдеться у звітті аналітичної платформи Glassnode.

Крім цього кількість біткоїнів, яка востаннє була активною приблизно 10 років тому, в четвер досягла історичного максимуму. За даними аналітиків, востаннє понад 2,5 мільйони монет були активні у 2012 році.

Дані Glassnode також показують, що 18 серпня загальна кількість адрес з хоча б одним біткоїном досягла історичного максимуму 896 735. Ця цифра істотно зросла з початку 2021 року. Ще однією тенденцією, що виявилася під час недавньої корекції ринку, став постійний відтік криптовалюти з провідних цифрових бірж на холодні гаманці.

Дані Glassnode також свідчать, що в п’ятницю загальна кількість адрес, на яких знаходиться хоча б один біткоїн, досягла історичного максимуму – 896 735. Цей показник значно зріс з початку 2021 року.

Незважаючи на вищеперелічені досягнення мережі біткоїна за останній тиждень вартість BTC різко знизилась – найдорожча цифрова валюта у світі впала майже на 9%. На момент публікації BTC торгується на рівні $21 505.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *