У Мексиці онлайн-університет почав приймати оплату за навчання у криптовалюті


23.07.2022
У Мексиці онлайн-університет почав приймати оплату за навчання у криптовалюті

Мексиканська криптовалютна біржа Bitso та онлайн-університет Utel University уклали договір про співпрацю для прийому платежів за навчання у криптовалюті. З 14 липня студентам з 11 країн вже доступна оплата за допомогою більш як за 30 цифрових активів, розміщених на Bitso, про це компанія повідомила у Twitter.

У результаті партнерства Utel став одним із перших онлайн-університетів у Латинській Америці, який використовує криптовалюти як спосіб оплати.

Bitso – це криптовалютна біржа, заснована у 2014 році. Вона стала найбільшою в Мексиці платформою, яка нараховує понад 5 млн зареєстрованих користувачів.

На початку 2022 року біржа додала підтримку Shiba Inu, у лютому оголосила про вихід на колумбійський ринок, а 21 квітня уклала партнерство з процесором криптоплатежів BitPay і прийняла його платіжний протокол, що дозволяє підприємствам приймати чи надсилати кошти по всьому світу. На платформі доступно 38 активів та 60 торгових пар. Добовий обсяг торгів становить 32,16 млн. доларів, за даними CoinMarketCap.

Utel – Це онлайн-університет, заснований у 2008 році у Латинській Америці. Навчальний заклад налічує понад 115 000 студентів та випускників у більш ніж 60 країнах світу. Utel пропонує різноманітні програми бакалаврату, магістратури та докторантури у співпраці з іншими провідними університетами. У ньому працюють 900 викладачів.

Раніше стало відомо, що південнокорейський Університет Сонгюнгван почав видавати учням дипломи та нагороди у форматі NFT.

У травні приватний Університет Bentley у співпраці з криптобіржею Coinbase додав можливість оплати навчання у цифрових активах. Студенти можуть використовувати такі криптовалюти, як біткоін, Ethereum та стейблкоїн USDC.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *