У Matrixport вважають, що в найближчі десять років будуть токенізовані майже всі активи


27.09.2022
У Matrixport вважають, що в найближчі десять років будуть токенізовані майже всі активи

Співзасновниця криптоплатформи Matrixport Синтія Ву заявила в інтерв’ю виданню Cointelegraph, що в найближчі десять років майже кожен клас активів буде токенізовано або представлено у вигляді невзаємозамінних токенів (NFT).

“Зрештою всі основні класи традиційних активів будуть представлені в новій фінансовій інфраструктурі, і NFT можуть стати інструментом для подання позашлюбних активів, таких як угоди з нерухомістю, акції або облігації”. – заявила Синтія Ву.

Крім цього, співзасновниця Matrixport вважає, що токенізація традиційних активів значно підвищить їхню ліквідність.

За словами Ву, хоча токенізація фінансових активів викликала інтерес у фінансових установ, деякі з них не хочуть відмовлятися від старих систем, які добре працювали протягом багатьох років. Ву зазначила, що традиційна фінансова система не брала до уваги торгівлю NFT, тому що ці токени не можуть обмінюватися так само легко, як взаємозамінні або подільні активи. Однак токенізація і блокчейн можуть вирішити цю проблему.

Синтія Ву назвала блокчейн-інфраструктуру ефективнішою порівняно із застарілими системами. За її словами, надання цілодобового доступу до ринку і відсутність посередників є основними факторами, які здатні впорядкувати фінансову систему.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *