У Китаї посилять регулювання NFT-ринку


12.09.2022
regulation NFT in China

Національне управління з авторського права Китаю (NCAC) розпочало кампанію по боротьбі з порушенням авторських прав і піратством в Інтернеті.

Повідомляється, що NCAC особливо занепокоєне зростаючими проблемами із захистом авторських прав, що виникають в результаті діяльності великої кількості організацій, які працюють з інноваційними технологіями. Однією з областей, де управління хоче посилити нагляд, є випуск NFT.

Згідно з оголошенням, в ініціативі також беруть участь Міністерство промисловості та інформаційних технологій, Міністерство громадської безпеки і Державне управління Інтернет-інформації Народної Республіки.

Регулятор вважає за необхідне посилити нагляд за дотриманням авторських прав онлайн-підприємств шляхом розслідування випадків продажу та розповсюдження продуктів, що порушують авторські права. Основна увага приділятиметься платформам для коротких роликів, прямим трансляціям та електронній комерції.

В управлінні заявили, що планують “жорстко присікати несанкціоноване використання чужих творів мистецтва, музики, анімації, ігор, кіно і телебачення для створення NFT і цифрових колекцій”. У відомстві переконані, що прогрес у цьому напрямі можна досягти шляхом зміцнення всього ланцюжка авторських прав, просування стандартів регулювання та запровадження штрафних санкцій.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *