У Крипто-фондах зафіксовано тижневий відтік у розмірі $7 млн


14.02.2023
Капіталізація криптовалютного ринку вперше з 13 червня знову перевищила позначку 1 трлн доларів

Минулого тижня з 4 по 10 лютого стався відтік коштів із криптовалютних інвестиційних продуктів у розмірі $7 млн. Для порівняння: тижнем раніше було зафіксовано приплив капіталу в розмірі $23 млн. Про це йдеться у дослідженні CoinShares.

“Минулого тижня спостерігався незначний відтік коштів із криптовалютних інвестиційних інструментів. Він досяг $7 млн і був спровокований публікацією макроекономічної статистики, яка значно перевершила очікування. Позитивні дані з економіки підвищили ймовірність посилення грошово-кредитної політики в США і налякали криптовалютних інвесторів”, – ідеться в дослідженні.

Агресивна риторика американського Центробанку, що супроводжується підвищенням ставки за федеральними фондами, як правило, провокує перетікання капіталу з акцій на ринок держ. облігацій.

Тим часом крипторинок останнім часом демонструє пряму кореляцію з фондовим ринком і традиційними ризиковими активами.

У традиційних біткоїн-фондах фіксувався відтік у розмірі $10,9 млн проти припливу в $68,5 млн тиждень тому. Зі структур, які дозволяють відкривати шорт за першою криптовалютою, вивели $3,5 млн. При цьому в попередній звітний період інвестори вклали в ці інструменти $8,2 млн.

Відтік коштів з продуктів, створених на базі різних альткоїнів, склав $2,4 млн. Негативна динаміка продовжилася одинадцятий тиждень поспіль. При цьому було зафіксовано приплив капіталу в окремі альткоїни. Продукти на базі Ethereum залучили $5,1 млн, Cosmos – $1,8 млн, Solana – $0,8 млн, Polygon – $0,4 млн.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *